Lux
63 products







- Soap Bars
Lux Velvet Glow Soap Bar with Glycerin 90gr
Usage: Body, Skin: All Skin Types
0,85 € 9,44 €/kg - Bubble Bath
Lux Freesia & Tea Tree Skin Purify Moisturizing Shower Gel 500ml
Relaxing/Moisturizing, for Body
- Liquid Soaps
Lux Botanicals Liquid Soap with Pump Freesia & Tea Tree 500ml
Use: Body / Hands
1,68 € 3,36 €/lt - Bubble Bath
Lux Fig & Geranium Oil Bubble Bath in Gel Revitalizing 500ml
Moisturizing/Revitalization, for Body
2,09 € 4,18 €/lt - Bubble Bath
Lux Velvet Jasmine Softening Creamy Bubble Bath 600ml
Moisturizing, for Body
3,19 € 5,32 €/lt