Kitties
15 products
Cat LitterKitties Plant Based Tofu Cat Litter With Peach Scent 2.6kg 7lt
Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping
Cat LitterKitties Ph Litter Plant-Based Cat Litter Tofu with Lavender Scent 2.6kg / 7lt
Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control, Activated Carbon
10,90 € 4,19 €/kg
Cat LitterKitties Ph Litter Plant-Based Tofu Cat Litter with Lavender Scent 6.5kg / 18lt
Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control, Activated Carbon
17,90 € 2,75 €/kg
Cat LitterKitties Ph Litter Plant-Based Cat Litter Tofu with Green Tea Scent 6.5kg / 18lt
Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control
17,90 € 2,75 €/kg
Cat LitterKitties Ph Litter Plant-Based Tofu Cat Litter with Peach Scent 6.5kg / 18lt
Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control
17,90 € 2,75 €/kg
Cat LitterKitties Cat Litter Pellet Tofu 6.5kg 18lt
Clumping, Biodegradable, Odour Control, Activated Carbon
Cat LitterKitties Plant Based Tofu Unscented Cat Litter 2.6kg 7lt
Biodegradable, Low Dust, Odour Control, Clumping
- Cat Litter
Kitties Crystalline Tofu 2.2kg / 5lt
Clumping, Low Dust, Odour Control, Activated Carbon
9,50 € 4,32 €/kg - Cat Litter
Kitties Silica Gel pH Crystalline With Lavender Scent 2.2kg 5lt
Odour Control, Low Dust
9,50 € 4,32 €/kg - Cat Litter
Kitties Plant Based Tofu with Green Tea Scent 2.6kg / 7lt
Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping
- Cat Litter
Kitties Plant Based Tofu Cat Litter 2.6kg 7lt
Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping, Activated Carbon