1. Cature Natural

    Cature Natural

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    7.2 kg
    In 2 scents
    13,34 € - 40,00 € from 2,22 €/kgat 8 stores

    0

  2. Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, for Many Cats

    from25,00 € 4,46 €/kgat 9 stores

    0

  3. Cature Natural Pellet

    Cature Natural Pellet

    Activated Carbon, Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, for Many Cats

    6 / 20 lt
    12,00 € - 40,00 € from 2 €/ltat 8 stores

    0

  4. Cature Cat Tofu Pellet Mix 2.5kg / 6lt

    0

  5. Cature Natural Pellet

    Cature Natural Pellet

    Low Dust, Clumping, Biodegradable

    6 / 20 lt
    11,20 € - 40,00 € from 1,87 €/ltat 6 stores

    0

  6. Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Biodegradable, with Zeolite, for Many Cats

    from28,50 € 5,09 €/kgat 9 stores

    0

  7. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    In 2 scents
    16,03 € - 19,89 € from 1,15 €/ltat 17 stores

    0

  8. Cature Cassava

    Cature Cassava

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    In 2 scents
    10,00 € - 10,45 € from 4 €/kgat 6 stores

    0

  9. Olysand

    Olysand

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Fine-Grained

    In 2 scents
    12,49 € - 14,60 € from 2,08 €/lt

    0

  10. Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from20,40 € 1,46 €/ltat 3 stores

    0

  11. Cat's Best Universal

    Cat's Best Universal

    Odour Control, Clumping, Biodegradable

    5.5 / 11 / 22 kg
    In 2 scents
    9,69 € - 30,94 € from 1,06 €/kgat 11 stores

    0

  12. Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from11,56 € 1,93 €/ltat 8 stores

    0

  13. Plant Based Tofu 7lt

    Plant Based Tofu 7lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from7,80 € 1,11 €/ltat 2 stores

    0

  14. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    7,70 € - 7,80 € from 3,08 €/kgat 9 stores

    0

  15. Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,69 € 1,95 €/ltat 6 stores

    0

  16. Aigan Natural Tofu

    Aigan Natural Tofu

    Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    12,39 € - 12,49 € from 2,07 €/ltat 3 stores

    0

  17. Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from16,50 € 1,38 €/ltat 2 stores

    0

  18. M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    16,50 € 4,13 €/kg

    0

  19. Woody Cat Pellet

    Woody Cat Pellet

    Biodegradable

    5 / 15 kg
    7,20 € - 23,00 € from 1,44 €/kgat 3 stores

    0

  20. Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Biodegradable, Low Dust, Activated Carbon, Clumping

    from12,39 € 2,07 €/ltat 2 stores

    0

  21. Reflex Cat Litter Bentonite Unscented 10lt

    Reflex Cat Litter Bentonite Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, for Many Cats

    10,50 € 1,05 €/lt

    0

  22. Pet Natura Fantasticat Bentonite Cat Litter With Orange Scent 9lt

    Pet Natura Fantasticat Bentonite Cat Litter With Orange Scent 9lt

    Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, with Zeolite, White

    from7,90 € 0,88 €/ltat 6 stores

    0

  23. Uniq

    Uniq

    Biodegradable

    2.5 / 5 kg
    In 4 scents
    7,11 € - 14,10 € from 2,82 €/kgat 5 stores

    0

  24. Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from16,44 € 6,58 €/kgat 3 stores

    0

  25. Garfield Clumping Bentonite Cat Litter 10lt

    Garfield Clumping Bentonite Cat Litter 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control, Activated Carbon, Fine-Grained

    16,90 € 1,69 €/lt

    0

  26. Princess Eco Friendly

    Princess Eco Friendly

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    In 2 scents
    14,00 € - 18,90 € from 2,33 €/ltat 3 stores

    0

  27. Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Biodegradable, Activated Carbon, Low Dust, Odour Control

    from8,00 € 1,33 €/ltat 5 stores

    0

  28. Kitties

    Kitties

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    10,74 € - 10,90 € from 4,13 €/kgat 6 stores

    0

  29. Petkit Plant Based Cat Litter with Orange Scent

    Petkit Plant Based Cat Litter with Orange Scent

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from18,98 € at 5 stores

    0

  30. Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    from19,50 € 1,95 €/ltat 2 stores

    0

  31. Tofu

    Tofu

    Biodegradable, Low Dust

    In 2 scents
    12,80 € 2,13 €/lt

    0

  32. Pet Natura FantastiCat

    Pet Natura FantastiCat

    Low Dust, Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    9,80 € - 10,00 € from 4,08 €/kgat 9 stores

    0

  33. Petkit Litter Unscented 7lt

    Petkit Litter Unscented 7lt

    Clumping, Activated Carbon

    from13,00 € 1,86 €/ltat 6 stores

    0

  34. Kitties Cat Litter Pellet Tofu 6.5kg 18lt

    Kitties Cat Litter Pellet Tofu 6.5kg 18lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control, Activated Carbon

    from17,50 € 2,69 €/kgat 2 stores

    0

  35. Olysand Pellet Tofu

    Olysand Pellet Tofu

    Biodegradable, Clumping, Activated Carbon, Fine-Grained

    6 / 12 lt
    In 2 scents
    11,50 € - 14,60 € from 1,22 €/lt

    0

  36. Tofu Cat Litter Tofu Unscented 2.5kg / 5.8lt

    0

  37. Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping, Activated Carbon

    2.6 / 6.5 kg
    10,90 € - 17,90 € from 2,75 €/kgat 6 stores

    0

  38. Pet Natura Fantasticat Bentonite Tofu Cat Litter 2.4kg 6lt

    Pet Natura Fantasticat Bentonite Tofu Cat Litter 2.4kg 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,50 € 4,79 €/kgat 5 stores

    0

  39. Bentonite Tofu Cat Litter 6lt

    Bentonite Tofu Cat Litter 6lt

    Biodegradable, Clumping, Odour Control

    from12,76 € 2,13 €/ltat 3 stores

    0

  40. Oasy Plant Based Unscented Cat Litter 10lt

    Oasy Plant Based Unscented Cat Litter 10lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    from19,50 € 1,95 €/ltat 2 stores

    0

  41. Plant Based Tofu Cat Litter With Baby Powder Scent 6lt

    Plant Based Tofu Cat Litter With Baby Powder Scent 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from13,80 € 2,3 €/ltat 3 stores

    0

  42. Oasy Plant Based Tofu Cat Litter 6lt

    Oasy Plant Based Tofu Cat Litter 6lt

    Clumping, Biodegradable, Activated Carbon

    12,00 € 2 €/lt

    0

  43. Croci Clean Cat Litter Tofu With Green Apple Scent 10lt

    Croci Clean Cat Litter Tofu With Green Apple Scent 10lt

    Biodegradable, Low Dust, Odour Control

    22,00 € 2,2 €/lt

    0

  44. Croci Clean Cat Litter Tofu 10lt

    Croci Clean Cat Litter Tofu 10lt

    Activated Carbon, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, Clumping

    22,00 € 2,2 €/lt

    0

  45. Croci Clean Plant Based Tofu Cat Litter 9kg / 20lt

    0

  46. Perfect Care Natur Holzsstreu Pellets Bentonite 12kg / 20lt

    0

  47. Oasy Plant Based Tofu Cat Litter With Red Berries Scent 6lt

    0

  48. Plospan Pellet 10lt

    Plospan Pellet 10lt

    Biodegradable, Low Dust, Clumping

    from12,50 € 1,25 €/ltat 3 stores

    0