1. Cature Natural

    Cature Natural

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    7.2 kg
    In 2 scents
    13,34 € - 40,00 € from 2,22 €/kgat 8 stores

    0

  2. Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, for Many Cats

    from25,00 € 4,46 €/kgat 9 stores

    0

  3. Cature Cat Tofu Pellet Mix 2.5kg / 6lt

    Cature Cat Tofu Pellet Mix 2.5kg / 6lt

    Clumping, Odour Control

    from9,90 € 3,96 €/kgat 2 stores

    0

  4. Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Biodegradable, with Zeolite, for Many Cats

    from28,50 € 5,09 €/kgat 9 stores

    0

  5. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    In 2 scents
    16,03 € - 19,89 € from 1,15 €/ltat 17 stores

    0

  6. Olysand

    Olysand

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Fine-Grained

    In 2 scents
    12,49 € - 14,60 € from 2,08 €/lt

    0

  7. Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from20,40 € 1,46 €/ltat 3 stores

    0

  8. Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from11,56 € 1,93 €/ltat 8 stores

    0

  9. Plant Based Tofu 7lt

    Plant Based Tofu 7lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from7,80 € 1,11 €/ltat 2 stores

    0

  10. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    7,70 € - 7,80 € from 3,08 €/kgat 9 stores

    0

  11. Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,69 € 1,95 €/ltat 6 stores

    0

  12. Uniq

    Uniq

    Biodegradable

    2.5 / 5 kg
    In 4 scents
    7,11 € - 14,10 € from 2,82 €/kgat 5 stores

    0

  13. Tofu

    Tofu

    Low Dust, Biodegradable, with Zeolite, Clumping, Odour Control

    6 / 12 lt
    In 3 scents
    10,00 € - 18,91 € from 1,49 €/ltat 9 stores

    0

  14. Aigan Natural Tofu

    Aigan Natural Tofu

    Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    12,39 € - 12,49 € from 2,07 €/ltat 3 stores

    0

  15. Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from16,50 € 1,38 €/ltat 2 stores

    0

  16. M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    16,50 € 4,13 €/kg

    0

  17. Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Biodegradable, Low Dust, Activated Carbon, Clumping

    from12,39 € 2,07 €/ltat 2 stores

    0

  18. Diamentiq Cat Pellet Tofu 4kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 4kg

    Clumping, Low Dust, Biodegradable

    from20,90 € 5,23 €/kgat 2 stores

    0

  19. Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from16,44 € 6,58 €/kgat 3 stores

    0

  20. Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Clumping, Low Dust, Biodegradable

    from14,90 € 5,96 €/kgat 2 stores

    0

  21. Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Biodegradable

    from15,90 € 6,36 €/kgat 2 stores

    0

  22. Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Biodegradable, Activated Carbon, Low Dust, Odour Control

    from8,00 € 1,33 €/ltat 5 stores

    0

  23. Tofu

    Tofu

    Biodegradable, Low Dust, with Zeolite, Clumping, Odour Control

    6 / 12 lt
    9,90 € - 18,91 € from 1,58 €/ltat 10 stores

    0

  24. Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    from11,90 € 4,76 €/kgat 2 stores

    0

  25. Trixie Cat Litter Tofu Pellet 4.5kg

    Trixie Cat Litter Tofu Pellet 4.5kg

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    17,99 € 4 €/kg

    0

  26. Petigio Tofu Cat Litter with Green Tea Scent

    0

  27. Petigio Tofu Cat Litter with Natural Scent

    0

  28. Kitties

    Kitties

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    10,74 € - 10,90 € from 4,13 €/kgat 6 stores

    0

  29. Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    from19,50 € 1,95 €/ltat 2 stores

    0

  30. Tofu

    Tofu

    Biodegradable, Low Dust

    In 2 scents
    12,80 € 2,13 €/lt

    0

  31. Petkit Plant Based Tofu with Natural Scent 2.4kg

    Petkit Plant Based Tofu with Natural Scent 2.4kg

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from14,99 € 6,25 €/kgat 6 stores

    0

  32. Pet Natura FantastiCat

    Pet Natura FantastiCat

    Low Dust, Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    9,80 € - 10,00 € from 4,08 €/kgat 9 stores

    0

  33. Tofu Earth Vibes Cat Litter Tofu

    0

  34. Flamingo Cat Litter Tofu with Lavender Scent 6kg / 13.8lt

    0

  35. Flamingo Tofu Cat Litter With Green Tea Scent 6kg

    0

  36. Olysand Pellet Tofu with Green Tea Scent 12lt

    Olysand Pellet Tofu with Green Tea Scent 12lt

    Clumping, Biodegradable, Fine-Grained

    14,60 € 1,22 €/lt

    0

  37. Flamingo Cat Litter Tofu with Lavender Scent 2.5kg

    0

  38. Olysand Pellet Tofu

    Olysand Pellet Tofu

    Biodegradable, Clumping, Activated Carbon, Fine-Grained

    6 / 12 lt
    In 2 scents
    11,50 € - 14,60 € from 1,22 €/ltat 6 stores

    0

  39. Kitties Cat Litter Pellet Tofu 6.5kg 18lt

    Kitties Cat Litter Pellet Tofu 6.5kg 18lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control, Activated Carbon

    from17,50 € 2,69 €/kgat 2 stores

    0

  40. Kitties Crystalline Tofu 2.2kg / 5lt

    Kitties Crystalline Tofu 2.2kg / 5lt

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Activated Carbon

    9,50 € 4,32 €/kg

    0

  41. Amoremio Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg

    Amoremio Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg

    Activated Carbon, Biodegradable, Odour Control

    9,20 € 3,68 €/kg

    0

  42. Tofu Cat Litter Tofu Unscented 2.5kg / 5.8lt

    0

  43. Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping, Activated Carbon

    2.6 / 6.5 kg
    10,90 € - 17,90 € from 2,75 €/kgat 6 stores

    0

  44. Velvet Touch Tofu Cat Litter with Peach Scent 6lt

    Velvet Touch Tofu Cat Litter with Peach Scent 6lt

    Biodegradable, Low Dust, Odour Control, Clumping

    from14,49 € 2,42 €/ltat 3 stores

    0

  45. Perfect Care Bubu Tofu Cat Litter with Lavender Scent 6lt

    0

  46. Pet Natura Fantasticat Bentonite Tofu Cat Litter 2.4kg 6lt

    Pet Natura Fantasticat Bentonite Tofu Cat Litter 2.4kg 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,50 € 4,79 €/kgat 5 stores

    0

  47. Bentonite Tofu Cat Litter 6lt

    Bentonite Tofu Cat Litter 6lt

    Biodegradable, Clumping, Odour Control

    from12,76 € 2,13 €/ltat 3 stores

    0

  48. Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu 6.5kg / 18lt

    Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu 6.5kg / 18lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control

    In 2 scents
    17,90 € 2,75 €/kg

    0