1. Perfect Care Plant Based 7lt

    Perfect Care Plant Based 7lt

    Biodegradable

    from8,50 € 1,21 €/ltat 20 stores

    0

  2. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    In 2 scents
    16,03 € - 19,89 € from 1,15 €/ltat 17 stores

    0

  3. Cature Cassava

    Cature Cassava

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    In 2 scents
    10,00 € - 10,45 € from 4 €/kgat 6 stores

    0

  4. Olysand

    Olysand

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Fine-Grained

    In 2 scents
    12,49 € - 14,60 € from 2,08 €/lt

    0

  5. Top User Rated
    Ever Clean Naturally Plant Based
    Top User Rated

    Ever Clean Naturally Plant Based

    Clumping, Odour Control, Activated Carbon, Biodegradable, Low Dust, White

    6 / 10 lt
    17,50 € - 21,00 € from 2,1 €/lt

    0

  6. Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from11,56 € 1,93 €/ltat 8 stores

    0

  7. Plant Based Tofu 7lt

    Plant Based Tofu 7lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from7,80 € 1,11 €/ltat 2 stores

    0

  8. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    7,70 € - 7,80 € from 3,08 €/kgat 9 stores

    0

  9. Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,69 € 1,95 €/ltat 6 stores

    0

  10. Tofu

    Tofu

    Low Dust, Biodegradable, with Zeolite, Clumping, Odour Control

    6 / 12 lt
    In 3 scents
    10,00 € - 18,91 € from 1,49 €/ltat 9 stores

    0

  11. Aigan Natural Tofu

    Aigan Natural Tofu

    Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    12,39 € - 12,49 € from 2,07 €/ltat 3 stores

    0

  12. Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from16,50 € 1,38 €/ltat 2 stores

    0

  13. M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    16,50 € 4,13 €/kg

    0

  14. Certech Super Benek Corn Cat Plant Based Unscented 14lt

    0

  15. Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Biodegradable, Low Dust, Activated Carbon, Clumping

    from12,39 € 2,07 €/ltat 2 stores

    0

  16. Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from16,44 € 6,58 €/kgat 3 stores

    0

  17. Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    from11,90 € 4,76 €/kgat 2 stores

    0

  18. Kitties

    Kitties

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    10,74 € - 10,90 € from 4,13 €/kgat 6 stores

    0

  19. Petkit Plant Based Cat Litter with Orange Scent

    Petkit Plant Based Cat Litter with Orange Scent

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from18,98 € at 5 stores

    0

  20. Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Oasy Plant Based Tofu Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    from19,50 € 1,95 €/ltat 2 stores

    0

  21. Petkit Plant Based Tofu with Natural Scent 2.4kg

    Petkit Plant Based Tofu with Natural Scent 2.4kg

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from14,99 € 6,25 €/kgat 6 stores

    0

  22. Zolux Plant Based 8 lt

    Zolux Plant Based 8 lt

    Odour Control

    20,90 € 2,61 €/lt

    0

  23. Bentysandy Plant Based Cat Litter Unscented 5lt

    Bentysandy Plant Based Cat Litter Unscented 5lt

    Clumping, Activated Carbon, for Many Cats

    4,90 € 0,98 €/lt

    0

  24. Certech Plant-Based 7 L

    Certech Plant-Based 7 L

    Clumping, Biodegradable

    5 kg
    18,90 € - 21,90 € from 1,63 €/kg

    0

  25. Amoremio Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg

    Amoremio Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg

    Activated Carbon, Biodegradable, Odour Control

    9,20 € 3,68 €/kg

    0

  26. Anycubic Plant Based Unscented 5kg / 5lt

    Anycubic Plant Based Unscented 5kg / 5lt

    Biodegradable, Low Dust

    17,90 € 3,58 €/kg

    0

  27. Super Benek

    Super Benek

    Biodegradable

    22 kg
    20,90 € - 21,90 € from 2,99 €/lt

    0

  28. Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping, Activated Carbon

    2.6 / 6.5 kg
    10,90 € - 17,90 € from 2,75 €/kgat 6 stores

    0

  29. Imperial Care Plant Based Cat Litter with Scent Natural 8lt

    Imperial Care Plant Based Cat Litter with Scent Natural 8lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    15,30 € 1,91 €/lt

    0

  30. Jrs Pets Dream Plant Based Cat Litter Unscented 4kg / 7lt

    0

  31. Oasy Plant Based Unscented Cat Litter 10lt

    Oasy Plant Based Unscented Cat Litter 10lt

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    from19,50 € 1,95 €/ltat 2 stores

    0

  32. Ferribiella Plant-Based Litter 5.5lt

    0

  33. Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu 6.5kg / 18lt

    Kitties Ph Litter Plant-Based Tofu 6.5kg / 18lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust, Odour Control

    In 2 scents
    17,90 € 2,75 €/kg

    0

  34. Oasy Plant Based Unscented 6L

    Oasy Plant Based Unscented 6L

    Clumping, Biodegradable

    from11,00 € 1,83 €/ltat 2 stores

    0

  35. Plant Based Tofu Cat Litter With Baby Powder Scent 6lt

    Plant Based Tofu Cat Litter With Baby Powder Scent 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from13,80 € 2,3 €/ltat 3 stores

    0

  36. M-Pets Plant Based Cat Litter With Coffee Scent 4kg 10lt

    0

  37. Oasy Plant Based Tofu Cat Litter 6lt

    Oasy Plant Based Tofu Cat Litter 6lt

    Clumping, Biodegradable, Activated Carbon

    12,00 € 2 €/lt

    0

  38. Oasy Plant Based Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    0

  39. Oasy Plant Based with Green Tea Scent 6lt

    0

  40. Croci Clean Plant Based Tofu Cat Litter 9kg / 20lt

    0

  41. Ferribiella Plant-Based Litter

    Ferribiella Plant-Based Litter

    Biodegradable, Low Dust, Activated Carbon

    0

  42. Barry King Plant Based 5L

    Barry King Plant Based 5L

    Clumping, Biodegradable, Odour Control, Fine-Grained

    11,90 € 2,38 €/lt

    0

  43. Oasy Plant Based Tofu Cat Litter With Red Berries Scent 6lt

    0

  44. Natural Derma Pet Lettiera Naturale

    0

  45. M-Pets Soya Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg 6lt

    M-Pets Soya Plant Based Tofu Cat Litter 2.5kg 6lt

    Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control

    10,50 € 4,2 €/kg

    0

  46. Cat's Best Universal 7lt

    Cat's Best Universal 7lt

    Biodegradable, Clumping

    11,90 € 1,7 €/lt

    0

  47. Biokat's Eco Light 5lt

    Biokat's Eco Light 5lt

    Odour Control, Biodegradable

    11,61 € 2,32 €/lt

    0

  48. Natural Derma Pet Natural Corn Plant Based Cat Litter 2.85kg

    Natural Derma Pet Natural Corn Plant Based Cat Litter 2.85kg

    Clumping, Biodegradable, Odour Control

    11,00 € 3,86 €/kg

    0