1. Cature Natural

    Cature Natural

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    7.2 kg
    In 2 scents
    13,34 € - 40,00 € from 2,22 €/kgat 8 stores

    0

  2. Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Bentonite Tofu Unscented 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, for Many Cats

    from25,00 € 4,46 €/kgat 9 stores

    0

  3. Perfect Care Plant Based 7lt

    Perfect Care Plant Based 7lt

    Biodegradable

    from8,50 € 1,21 €/ltat 20 stores

    0

  4. Cature Natural Pellet

    Cature Natural Pellet

    Activated Carbon, Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, for Many Cats

    6 / 20 lt
    12,00 € - 40,00 € from 2 €/ltat 8 stores

    0

  5. Cat's Best Original

    Cat's Best Original

    Clumping, Low Dust, Biodegradable

    2.1 / 4.3 / 5.2 / 8.6 / 13 / 17.2 kg
    9,00 € - 42,90 € from 2,14 €/kgat 6 stores

    0

  6. Cature Natural Pellet

    Cature Natural Pellet

    Low Dust, Clumping, Biodegradable

    6 / 20 lt
    11,20 € - 40,00 € from 1,87 €/ltat 6 stores

    0

  7. Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Cature Natural Cat Litter Tofu Pellet 5.6kg / 14lt

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Biodegradable, with Zeolite, for Many Cats

    from28,50 € 5,09 €/kgat 9 stores

    0

  8. Perfect Care 90

    Perfect Care 90

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    In 2 scents
    16,03 € - 19,89 € from 1,15 €/ltat 17 stores

    0

  9. Cature Cassava

    Cature Cassava

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    In 2 scents
    10,00 € - 10,45 € from 4 €/kgat 6 stores

    0

  10. Olysand

    Olysand

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Fine-Grained

    In 2 scents
    12,49 € - 14,60 € from 2,08 €/lt

    0

  11. Ever Clean Naturally Plant Based

    Ever Clean Naturally Plant Based

    Clumping, Odour Control, Activated Carbon, Biodegradable, Low Dust, White

    6 / 10 lt
    17,50 € - 21,00 € from 2,1 €/lt

    0

  12. Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Perfect Care Bentonite Tofu Unscented 14lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from20,40 € 1,46 €/ltat 3 stores

    0

  13. Cat's Best Universal

    Cat's Best Universal

    Odour Control, Clumping, Biodegradable

    5.5 / 11 / 22 kg
    In 2 scents
    9,69 € - 30,94 € from 1,06 €/kgat 11 stores

    0

  14. Cat's Best Smart Pellet

    Cat's Best Smart Pellet

    Odour Control, Biodegradable, Clumping

    2.5 / 5 / 10 kg
    9,99 € - 42,89 € from 3 €/kgat 3 stores

    0

  15. Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Tofu Plant Based Tofu 6lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from11,56 € 1,93 €/ltat 8 stores

    0

  16. Cat's Best Sensitive Cat Litter Unscented 20lt

    0

  17. Plant Based Tofu 7lt

    Plant Based Tofu 7lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping

    from7,80 € 1,11 €/ltat 2 stores

    0

  18. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Odour Control, Biodegradable, Clumping

    In 3 scents
    7,70 € - 7,80 € from 3,08 €/kgat 9 stores

    0

  19. Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Tofu Plant Based Tofu with Green Tea Scent 6lt

    Low Dust, Odour Control, Biodegradable, Clumping

    from11,69 € 1,95 €/ltat 6 stores

    0

  20. Uniq

    Uniq

    Biodegradable

    2.5 / 5 kg
    In 4 scents
    7,11 € - 14,10 € from 2,82 €/kgat 5 stores

    0

  21. Tofu

    Tofu

    Low Dust, Biodegradable, with Zeolite, Clumping, Odour Control

    6 / 12 lt
    In 3 scents
    10,00 € - 18,91 € from 1,49 €/ltat 9 stores

    0

  22. Natur Wood Litter Pellet Unscented 6kg

    0

  23. Aigan Natural Tofu

    Aigan Natural Tofu

    Clumping, Biodegradable

    In 2 scents
    12,39 € - 12,49 € from 2,07 €/ltat 3 stores

    0

  24. Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Uniq Plant Based Tofu with Peach Scent 12lt

    Low Dust, Biodegradable, Clumping, Odour Control, Activated Carbon

    from16,50 € 1,38 €/ltat 2 stores

    0

  25. M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    M-Pets Soya Cassava Plant Based Tofu 4kg / 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control

    16,50 € 4,13 €/kg

    0

  26. Woody Cat Pellet

    Woody Cat Pellet

    Biodegradable

    5 / 15 kg
    7,20 € - 23,00 € from 1,44 €/kgat 3 stores

    0

  27. Bentysandy Kitty Max

    Bentysandy Kitty Max

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Activated Carbon, White

    In 3 scents
    4,50 € - 4,80 € from 0,87 €/ltat 2 stores

    0

  28. Certech Super Benek Corn Cat Plant Based Unscented 14lt

    0

  29. Petsand 41

    Petsand 41

    Biodegradable, Low Dust, Odour Control, Activated Carbon, White

    10 / 20 lt
    9,00 € - 16,00 € from 0,8 €/ltat 5 stores

    0

  30. Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Aigan Natural Tofu Bamboo Charcoal 6L Plant Based Tofu 6lt

    Biodegradable, Low Dust, Activated Carbon, Clumping

    from12,39 € 2,07 €/ltat 2 stores

    0

  31. Sanicat Classic

    Sanicat Classic

    Biodegradable, Low Dust, Clumping, Coarse Grain, White

    12,49 € - 13,70 € from 1,25 €/ltat 5 stores

    0

  32. Diamentiq Cat Pellet Tofu 4kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 4kg

    Clumping, Low Dust, Biodegradable

    from20,90 € 5,23 €/kgat 2 stores

    0

  33. Pet Camelot 128

    Pet Camelot 128

    Odour Control, Low Dust, Biodegradable

    5 / 10 / 20 lt
    In 2 scents
    9,50 € - 37,76 € from 1,88 €/ltat 3 stores

    0

  34. Reflex Cat Litter Bentonite Unscented 10lt

    Reflex Cat Litter Bentonite Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, for Many Cats

    10,50 € 1,05 €/lt

    0

  35. Pet Natura Fantasticat Bentonite Cat Litter With Orange Scent 9lt

    Pet Natura Fantasticat Bentonite Cat Litter With Orange Scent 9lt

    Clumping, Biodegradable, Low Dust, Odour Control, with Zeolite, White

    from7,90 € 0,88 €/ltat 6 stores

    0

  36. Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Uniq Plant Based Tofu Unscented 2.5kg / 6lt

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    from16,44 € 6,58 €/kgat 3 stores

    0

  37. Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Clumping, Low Dust, Biodegradable

    from14,90 € 5,96 €/kgat 2 stores

    0

  38. Garfield Clumping Bentonite Cat Litter 10lt

    Garfield Clumping Bentonite Cat Litter 10lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Odour Control, Activated Carbon, Fine-Grained

    16,90 € 1,69 €/lt

    0

  39. Pellet 5kg / 10lt

    Pellet 5kg / 10lt

    Biodegradable, Low Dust

    5,99 € 1,2 €/kg

    0

  40. Princess Eco Friendly

    Princess Eco Friendly

    Biodegradable, Clumping, Low Dust

    In 2 scents
    14,00 € - 18,90 € from 2,33 €/ltat 3 stores

    0

  41. Biokitty Bentonite Unscented 10lt

    Biokitty Bentonite Unscented 10lt

    Clumping, Biodegradable, White

    from7,11 € 0,71 €/ltat 3 stores

    0

  42. Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Diamentiq Cat Pellet Tofu 2.5kg

    Clumping, Low Dust, Odour Control, Biodegradable

    from15,90 € 6,36 €/kgat 2 stores

    0

  43. Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Snappy Tofu Cat Litter Unscented 6lt

    Biodegradable, Activated Carbon, Low Dust, Odour Control

    from8,00 € 1,33 €/ltat 5 stores

    0

  44. Van Cat Perfumed Bentonite with Marseille Soap Scent 5.1kg / 7lt

    Van Cat Perfumed Bentonite with Marseille Soap Scent 5.1kg / 7lt

    Clumping, Low Dust, Biodegradable, Fine-Grained, White

    from7,13 € 1,4 €/kgat 3 stores

    0

  45. Tofu

    Tofu

    Biodegradable, Low Dust, with Zeolite, Clumping, Odour Control

    6 / 12 lt
    9,90 € - 18,91 € from 1,58 €/ltat 10 stores

    0

  46. Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Trixie Plant Based Cat Litter 2.5kg

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    from11,90 € 4,76 €/kgat 2 stores

    0

  47. M-Pets Soya Organic

    0

  48. Trixie Cat Litter Tofu Pellet 4.5kg

    Trixie Cat Litter Tofu Pellet 4.5kg

    Clumping, Biodegradable, Low Dust

    17,99 € 4 €/kg

    0